google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Як вибрати кулер для води?

Як вибрати кулер для води?


Турбота про своє здоров’я – це найкраще вкладення у свій організм. Саме завдяки хорошому самопочуттю людина готова відкривати для себе нові можливості, рухатися вперед і бути впевненою у завтрашньому дні. Важливо підходити до здоров’я комплексно, враховуючи всі нюанси.

Людина здебільшого складається з води, що робить її важливою складовою її життя. Фахівці рекомендують випивати до 2 л рідини на день, даючи організму силу та наповнюючи його необхідною кількістю вологи.
Стан питної води, що тече трубопроводами, залишає бажати кращого. Кваліфіковані лікарі в один голос стверджують, що її вживати категорично заборонено. Розв’язанням питання з якісною водою є встановлення кулера, який дозволить випивати щоденну норму якісної та очищеної рідини.

Які типи кулерів для води

фото кулерів
Обираючи обладнання для очищення рідини, важливо врахувати низку факторів. На ринку представлений широкий асортимент моделей, серед яких вибрати оптимальний варіант, досить важко. Технічні характеристики у всіх кулерів однакові, відрізнятися вони можуть за зовнішнім виглядом та методом використання.
Існує два основних типи, які широко застосовуються в сучасних будинках:

 1. Настільний. Відрізняється доступністю, але потребує окремого місця для встановлення.
 2. Підлоговий. Дорожчий варіант, але при цьому більш мобільний і легкий в установці в будь-якому просторі.

При виборі кулера варто враховувати й тип охолодження:

 • Компресорний. Мають схожий принцип роботи з холодильником. Такий тип обладнання має низку переваг. Процес охолодження відбувається досить швидко і дає можливість охолодити рідину для великої кількості людей. На кулер такого типу не впливає зовнішня температура, що робить його роботу більш надійною. Остуджує 1.5-2 літри за годину до температури 5 градусів.
 • Електронний. Працює за допомогою електронного модуля, здатного остудити до 1 літра за годину. Мінімальна температура води становить 10 градусів. Підходить для офісів з невеликою кількістю співробітників або квартир.
  Сучасне обладнання відрізняється функціональністю. На ринку широко представлені моделі, які не просто дають можливість охолодити воду, але й мають низку інших переваг. Можна підібрати кулери з нагріванням води, що дозволяє значно зменшити час на нагрівання чайника, з шафками для зберігання кави та чаю, а також варіанти із захистом від дітей.

Основні види краників на кулерах для води

дівчата пьють воду з кулера

Можна підібрати кулер з різними видами краників залежно від зручності та побажань користувачів:

 1. Кнопки. Більш сучасне рішення. Виглядає стильно і робить процес наливання води простим та зручним.
  Важіль знизу. Найбільш практичний варіант. Притримувати чашку та набирати воду можна без особливих труднощів.
 2. Важіль зверху. Класичний варіант, який вимагатиме обидві руки для набору потрібної кількості рідини. Робить процес максимально безпечним та гігієнічним.
 3. Вибирати вид краників варто, орієнтуючись на особисті уподобання та зручності. Одні вважають за краще бачити стильний дизайн і вибирають кнопковий варіант, інші турбуються за гігієнічність, віддаючи перевагу моделям із важелем зверху.

Поради фахівців щодо вибору кулера

дівчинка набирає воду з кулера

Перед купівлею обладнання варто ознайомитися з усіма моделями, представленими на ринку, проаналізувати їх переваги та особливості для виявлення оптимального варіанту. Фахівці рекомендують звернути увагу на такі фактори, які допоможуть підібрати найбільш вдалий варіант:

 1. Місце призначення. Важливо заздалегідь розуміти, куди буде ставитися прилад і ким використовуватиметься.
 2. Кількість необхідної рідини. Важливий фактор, який обов’язково варто враховувати під час вибору обладнання.
 3. Додаткові функції. Можна вибрати більш універсальні моделі, які зможуть поєднувати в собі кілька приладів.
 4. Не вимагає багато вкладень. Слід заздалегідь переглянути ціновий сегмент та вибрати оптимальну модель свого бюджету.

Лікарі добре знають, що від якості води залежить загальний стан організму. Люди прагнуть будь-якими способами створити необхідне обладнання, яке допоможе забезпечити кожного питною водою найвищої якості. Кулер – один з найбільш доступних виробів, який допоможе отримати безпечну рідину для вживання усередину. Зупиняючи свій вибір на обладнання, можна бути впевненим, що це хороша інвестиція, яка принесе тільки користь.

Важливо обирати воду найвищої якості, яка має необхідні сертифікати якості та допоможе підтримувати необхідний водний баланс.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !
contacts

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Подивитись на мапі

м. Одеса, вул.Високий провулок, буд.22

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.