google-play-icon Скачати з
Google Play
app-store-icon Завантажити в
App Store
З нашим додатком доставка води швидше

Вода для новонародженої дитини

ВОДА ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНОЇ ДИТИНИ

малюк п'є воду з пляшечки
У новоспечених батьків після появи малюка в сім’ї завжди виникає багато питань, про які раніше ніколи не замислювалися. Одним з них є питання про те, чи потрібна маленькій дитині питна вода?

Педіатри та фахівці з дитячого розвитку так і не прийшли до єдиної думки в цьому питанні, а значить давати чи не давати воду потрібно буде вирішувати батькам самостійно.

Доводи проти використання води

Прихильники грудного вигодовування виступають абсолютно проти допоювання малюка водою, з тієї позиції, що в молоці матері більше 85 відсотків води і цього цілком достатньо.
Склад грудного молока в міру росту дитини ситуації змінюється. Наприклад, коли у малюка спрага, і він почне часто прикладатися до грудей, то при її частої зміни малюк отримає переднє молоко, яке на 80 відсотків складається з води.
Також противники використання води до виконання шести місяців дитині, наполягають на тому, що даючи дитині воду в пляшці, він може перестати працювати і висмоктувати необхідну йому кількість молока матері. Що може привести до зменшення вживання молока або зовсім відмова від нього.

ллють воду у склянку

Скільки води можна давати дитині

Батьки, які впевнені, що чиста вода не буде зайвою і є одним з факторів розвитку дитячого організму, дають дитині воду невеликими порціями. У таких батьків може виникнуть питання, в якому обсязі і коли давати водичку? Ідеальний варіант, це проконсультуватися з дитячим педіатром і вирішити це питання.

Необхідність дитини у воді залежить від таких факторів:

  • Харчування;
  • Вік і вага;
  • Регіон проживання;
  • Стан здоров’я.


В добу маленькій людині можна давати пити не більше 100 мл води. У моменти хвороб цю норму можна збільшити для уникнення зневоднення організму. Давати її краще після годування молоком або в перервах між годуванням.

Який метод годування дитини у вас?

Необхідність питної води у малюка залежить ще від методу його годування: грудної, штучний, змішаний.

Грудне вигодовування. Склад жіночого молока виглядає таким чином: 90% води і 10% поживні складові, такі як білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи. До двох місяців водичку краще не пропонувати, а вже з трьох можна пробувати давати пити з чайної ложечки між годуваннями.

У штучних сумішах велика кількість білка, тому дитину потрібно поїти водою між годуваннями. Давати воду можна з ложечки або пляшечки.

Перебуваючи на змішаному харчуванні дитині можна пропонувати пити водичку. Орієнтовно він може випивати від ста до двохсот міліграмів.

Яку воду можна давати новонародженому

Звичайно, можна дати водопровідну воду, попередньо прокип’ячену і очищену за допомогою домашнього фільтра. Але все-таки краще не економити на здоров’ї дитини, адже будь-кип’ячена вода і не є небезпечною, корисного в ній теж нічого вже не знайти. Замовлення води на будинок – це відмінна альтернатива сирої водопровідній воді, кип’яченої чи очищеної домашнім фільтром-глечиком.
Скільки можна в день давати саме вашій дитині повинен вирішити педіатр, після обстеження здоров’я і навколишнього оточення дитини. Якщо у мами молока в достатній кількості, то багато води давати зовсім не потрібно, а наприклад, малюк на штучному годуванні може відчувати спрагу між прийомами їжі.

банер з рекламою акції

Замовлення води на будинок від Компанії ТМ «Water Club»

Наша вода відповідає всім стандартам якості і має відповідні сертифікати, видані СЕС.
Замовлення води додому Компанії ТМ «Water Club» позбавить молодих мам від необхідності ходити за водою в магазин з малюком.
Доставка і занос бутлів на потрібний поверх проводиться безкоштовно. Наші співробітники встановлять і покажуть, як користуватися обладнанням для розливу води (кулер, помпа), які також можна придбати або орендувати зручний термін.

замовте воду додому чи в офіс за 1 хвилину !
contacts

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Подивитись на мапі

м. Одеса, вул.Високий провулок, буд.22

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.